Edziennik dla ucznia i rodzica na Android

android_sandwitchOd mniej więcej miesiąca jest dostępna wersja edziennika dedykowana urządzeniom z najpopularniejszym systemem operacyjnym na urządzenia mobilne – Androidem. Zachęcamy do pobierania i testowania aplikacji. Aplikacja działa zarówno z kontami uczniowskimi jak i rodzicielskimi bez względu na rodzaj urządzenia (telefon czy tablet). Do poprawnego działania wymagany jest Android w wersji co najmniej 4.0.3. Bezpośredni link do aplikacji w Google Play poniżej.

google-play-logo

Przemek Malik

Administrator szkolnej sieci komputerowej. Posiada wykształcenie wyższe - inżynier informatyki. W szkole pracuje od 2009 roku. Specjalizuje się w sieciach komputerowych. Zaprojektował i uruchomił szkolną sieć WiFi oraz system monitoringu szkolnego a także zmodernizował robudował sieć LAN w całym budynku szkoły. Wdrożył szkolny serwer mailowy oraz serwer VoIP. Wdrożył szkolny dysk sieciowy Phobos. Nadzoruje pracę szkolnej sieci oraz dba o poprawne jej funkcjonowanie. Wdrożył system edziennika w szkole i jest odpowiedzialny za jego konfigurację, a także pomoc w jego obsłudze. Administruje szkolnymi stronami www. Wdrożył w szkolną platformę edukacyjną.