Walka z wiatrakami rozpoczęta…

wiatraki 1

W związku z otrzymaniem zgody na utworzenie po raz kolejny sztabu w naszej szkole, ruszamy pełną parą.  W tym roku sztab liczy 150 wolontariuszy – uczniów, absolwentów i  przyjaciół Matei.  Pierwszy krok za nami, dane zostały zebrane. Następny etap to złożenie podpisów na oświadczeniach wolontariuszy, które otrzymacie. Po wielu godzinach pracy, wszystkie  zostały wygenerowane.

Tradycyjnie w dniu 11.01. 15r. odbędzie się kwesta wolontariuszy,” Matejkowskie Światełko do nieba”, wspólne grillowanie i spędzanie czasu. Jak co roku odbędzie się również “Matejkowska licytacja”. Opróżnijcie babcine spiżarki, upieczcie coś dobrego, przynieście coś co ma wartość, niekoniecznie materialną. Dobrze wiecie że pan doktor Kamil Paździor zlicytuje wszystko (gadżety przynosimy do wychowawców klas do 19 grudnia).

Informacje dla wolontariuszy będą podawane na bieżąco.

A tak bywało kiedyś:

Z pozdrowieniem –   szef sztabu

_15B8404

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)