Mateja też wybiera książki!

wybory_logo

Lubisz czytać? Masz swoje ulubione książki i chcesz je polecić innym? Weź udział w ogólnopolskiej akcji „Wybory Książek” organizowanej przez redakcję czasopisma „Biblioteka w szkole” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, w którą włącza się również nasza szkoła.

Już w środę 25 marca w godzinach 8:00 – 12:00 w szkolnej auli każdy uczeń będzie mógł anonimowo zagłosować na swoje ulubione książki – maksymalnie trzy. O szczegółach głosowania powiadomią wkrótce członkowie Szkolnej Komisji Wyborczej oraz nauczyciele poloniści.

Przeprowadzenie akcji ma na celu m.in. poznanie faktycznych zainteresowań czytelniczych uczniów i dostosowanie do nich księgozbiorów bibliotek, nie tylko szkolnych. Biorąc w niej udział, “stracisz” tylko chwilę czasu, a zyskać możesz Ty, zabierając głos w ważnej sprawie oraz nasza Mateja, bo są do zdobycia nagrody!logo1

Liczymy na zaangażowanie ze strony wszystkich Matejkowiczów!

Szkolna Komisja Wyborcza

Kamil Paździor

Nauczyciel historii i wos, który jest całkiem na bieżąco :)