Targi, targi i już po targach

IMAG0473Dzisiaj, podobnie jak reszta szkół ponadgimnazjalnych, uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych, które po raz kolejny odbyły się w siemianowickim Parku Tradycji. Zadaniem każdej ze szkół było przedstawienie siebie i udowodnienie gimnazjalistom (dla których były te targi organizowane i którzy tłumnie zjawili się w Parku Tradycji), że dana szkoła to właśnie ta, którą powinni wybrać na swojej ścieżce edukacyjnej. Mieliśmy twardy orzech do zgryzienia, bo każda szkoła chciała się jak najlepiej zaprezentować, ale nasi reprezentanci (jak zawsze) stanęli na wysokości zadania i mamy nadzieję, że nasza prezentacja przypadła do gustu gimnazjalistom 🙂 Nadmienić warto, że do boju poprowadzili nas jak zawsze niezawodni dr Kamil Paździor wraz z mgr Beatą Zarębą.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, w tym szkolnemu zespołowi Cube, którzy zaangażowali się i pomogli nam promować naszą szkołę. Zachęcamy także do udostępniania naszej strony i profilów na Facebooku i Twitterze!

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów