50-ciu Wspaniałych :)

_DSC0123Chyba już nikt nie pamięta pierwszej Spartakiady Przedszkolaków. Tymczasem za nami kolejna edycja tej niepowtarzalnej w swej atmosferze imprezy, w której, jak co roku, biorą udział nasi wolontariusze. 50-ciu wspaniałych Matejkowiczów sprostało wielkiemu wyzwaniu w miniony piątek w hali “Michał”. Były konkurencje sportowe, gry i zabawy i wspólny taniec. Wielką atrację stanowiły: wóz strażacki, radiowóz policji oraz ambulans pogotowia ratunkowego. Najmłodsi naszego miasta mogli nauczyć się pierwszej pomocy. Jak zwykle towarzyszyła nam słoneczna pogoda i uśmiechy na twarzach. Szkoda, że nie było widać cudownych uśmiechów naszych maskotek (kto to taki? – znajdźcie na dzjęciach 🙂 ) Tym wydarzenie zaingurowaliśmy obchody Dni Siemianowic.

Serdecznie dziękuję wolontariuszom – jak zwykle nie zawiedliście! 🙂

Zdjęcia w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)