Ciąg dalszy przygód – medialni na tropie

IMG_20150623_142720Dzień drugi. Niezniechęceni szarością nieba, wyruszyliśmy dzisiaj szlakiem Habsburgów. Zamkowe komnaty, ogrodowe przestrzenie, kwieciste dywany i majestatyczny najstarszy Franciszek – oczywiście mowa tu o dębie, wypełniły dzisiejszy dzień. Dużą radością było kilkuminutowe spotkanie w pociągu z klasą 2b powracającą ze swojej wyprawy – niespodzianki to nasza specjalność. Wieczór wypełnił się zapachami grillowanych smakowitości, a całości dopełniła niespodziewana tęcza – to się nazywa szczęście. Czy już wiecie gdzie jesteśmy?

Pozdrawiam serdecznie

Reporter

Więcej zdjęć w galerii.

Beata Zaręba