Królowie LA

IMG_8213W minionym tygodniu odbyła się kolejna Lekkoatletyczna Spartakiada szkół średnich. Tak jak każda rywalizacja budzi emocje, tym bardziej królowa sportów emanuje zaangażowaniem i zdrową rywalizacją.  Matejkowscy lekkoatleci wykazali się kunsztem i umiejętnością poskromienia emocji  zajmując medalowe miejsca : 100m – I miejsce Nikoletta Misterka 3b oraz III miejsce Klaudia Worek 3b, w biegu na 800m – II miejsce Danuta Buras 3b, skok w dal – II miejsce Aleksandra Wróbel 3a, w pchnięciu kulą – II miejsce Monika Diurzyńska 1b oraz w morderczym biegu na 1500m – II miejsce Piotr Ellgoth 2b.

Gratulujemy medalistom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)