III edycja Wielkiego Turnieju Edukacji Medialnej

Od 1 października do 10 listopada 2015 roku trwa rejestracja uczestników do III edycji Wielkiego Turnieju Edukacji Medialnej, której tematem przewodnim jest bezpieczeństwo i prywatność w sieci. Konkurs ma na celu promowanie edukacji medialnej, informacyjnej i cyfrowej.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie i uczennice szkół ponadgimnazjalnych, których program nauczania zakończony jest egzaminem maturalnym (licea, technika). Skierowany jest on do osób chcących sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w zakresie tradycyjnych i nowych mediów. Uczestnicy zgłaszają chęć udziału w rywalizacji za pośrednictwem opiekunów – nauczycieli, bibliotekarzy i animatorów kultury.

Główną nagrodą w III edycji Turnieju jest indeks na studia licencjackie na dowolnym kierunku, prowadzonym przez Collegium Civitas oraz zwolnienie z opłat przez pierwszy rok studiowania. Osobie spoza Warszawy Collegium Civitas zapewnia również miejsce w akademiku oraz zwolnienie z opłat za zakwaterowanie przez pierwszy rok studiowania. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów
%d bloggers like this: