PstrykaMY

Kółko fotograficzne ruszyło w październiku  pełną parą! W każdą środę o godz. 7:35  zainteresowani fotografią mogą wykazać się swoimi umiejętnościami i wiedzą oraz poznać nowe tajniki robienia zdjęć. Na razie szkolni fotografowie uczą się zauważania odpowiedniego światła, wykorzystują je w konkretnej sytuacji, miejscu oraz porze. Na ostatnich zajęciach uczniowie robili zdjęcia w plenerze, kiedy to słońce idealnie współpracowało z aparatami oraz modelami. Osoby, które uczęszczają na warsztaty, wiedzą, że tak naprawdę nie trzeba wiele, aby uzyskać świetny efekt na zdjęciu ( latarka z telefonu, folia aluminiowa też mogą się przydać).

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)