Wieczór poetycki „W zgiełku miasta – w ciszy domu”

Jak oni to robią? Mają klasówki, treningi, czytają książki (może nie zawsze lektury, ale co tam), a jeszcze, kiedy nadarzy się okazja, pokazują artystyczną naturę swojej duszy i chcą tworzyć sztukę. I co z tego wychodzi? Otóż wychodzi taki wspaniały wieczór, jaki przydarzył się nam w środę 7 listopada 2018 w Willi Fitznera. Gdyby tylko te ściany były z gumy… Chyba w przyszłym roku trzeba się będzie przenieść do Zameczku w Michałkowicach, bo wtedy będzie szansa, że się wszyscy zmieszczą. Choć nie to jest najważniejsze – wy jesteście. Wasze zamiłowanie do poezji, mówionej czy śpiewanej, wspaniałe interpretacje, talenty wokalne. Daliście zebranym poczucie wspólnoty, chwile prawdziwych wzruszeń, okazję do uśmiechu i zastanowienia się nad życiem,. Jesteście prawdziwymi twórcami kultury, bez względu na ocenę z języka polskiego. Niżej podpisana dziękuje wam i pomysłodawczyni całej akcji, Monice Maćkowiak, w imieniu swoim i wszystkich, którzy mieli zaszczyt spędzić ten wieczór z poezją i z wami. YOU ARE THE BEST!!!

zespół: Julia Kompała, Filip Sobczuk, Tymoteusz Jucha, Karolina Wolska, Wojciech Gola, Patryk Popielarz, Wojciech Smolarczyk, dr Kamil Paździor

i wykonawcy (w kolejności alfabetycznej)

Adam Adamiec, Karina Antczak, Wiktoria Cepek, Paweł Cwienczek, Oliwia DeVito, Martyna Eksterowicz, Aleksandra Florjańska, Oliwia Goryl, Weronika Herko, Zofia Hrybik, Anna Jan, Iga Jonek, Klaudia Kania, Natalia Kubiczek, Zuzanna Leszczyńska, Szczepan Michalik, Weronika Namysło, Paweł Nowak, Jakub Skowron, Sonia Sobolewska, Nicole Solich, Monika Soszka, Katarzyna Sztwiertnia, Sandra Śliwa, Wiktoria Uznańska, Justyna Waluda, Zofia Wojtowicz, Adam Spendel oraz Monika Maćkowiak.

 

 

 

Agata Budziak

Nauczyciel języka angielskiego. Lubi kawę. Dużo kawy :)

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów