Blisko, coraz bliżej…

_15B153210 stycznia coraz bliżej. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to jest to data 24 finału WOŚP 2016! Matejkowski sztab zapiął wszystko na ostatni guzik 🙂 – nie ma to jak praca zgranej i doświadczonej ekipy. Jak co roku finał poprzedza Wielka Matejkowska Licytacja, która startuje 8 stycznia o godz. 10.30 na sali gimnastycznej naszego liceum. Będzie się działo – jak zwykle 😉

Zapraszamy wszystkich uczniów, absolwentów, sympatyków Matei na to niepowtarzalne wydarzenie (nie zapomnijcie zabrać portfeli- mogą być pełne) 😉

Plan na 10.01.2016r. – niedziela czyli finał WOŚP!!!

Puszki i identyfikatory odbieramy od wtorku (05.01.2016r.) do piątku (08.01.2016r.) w szkolnej bibliotece w godzinach jej urzędowania (absolwenci mogą w godzinach popołudniowych).

10 stycznia można oddawać puszki do sztabu od godz. 15.00 do 17.30! Jest to godzina zero dla wszystkich wolontariuszy, którzy szczęśliwie mają dotrzeć do sztabu, aby ogrzać się przy cieple matejkowskiego światełka do nieba, które zapłonie o godz. 18.00!!! Więcej informacji w piątek podczas aukcji lub u szefa sztabu.

SIE MA – do zobaczenia w piątek 🙂

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)