Unser Besuch in Hattingen

Pozdrowienia z deszczowych Niemiec, a dokładnie z uroczego Hattingen w Zagłębiu Rury przesyła nasza niewielka grupka. Matejkowicze biorący udział w wymianie uczniowskiej, czyli Justyna i Monika z 2b, Jakub z 2a oraz Patrycja, Noemi i Krystian z 1a wraz z opiekunami Anną Wróbel i Agatą Budziak powoli poznają miejscową szkołę i zwyczaje, zwiedzają i szlifują języki obce (oprócz Krystiana, który służy chętnie koleżankom i kolegom pomocą jako tłumacz). Dziś nawet deszcz nie przeszkodził nam w zwiedzaniu Kolonii, gdzie pokonaliśmy aż 500 schodków na wieżę Kölner Dom (Katedry w Kolonii).  dużo przed nami, w tym poniedziałkowe szaleństwo karnawałowe na ulicach Düsseldorfu. Pamiętamy o was, trzymajcie się.

Agata Budziak

Nauczyciel języka angielskiego. Lubi kawę. Dużo kawy :)