7 dni, jak jeden dzień…

20160310_150513-17 dni minęło jak jeden dzień – takie są odczucia uczestników wyprawy do Kornwalii. Ktoś kiedyś napisał ” świat w krąg roztacza uroki swe.” Wyprawa dostarczyła wielu wrażeń, niezapomnianych widoków. Podróże kształcą – tego jesteśmy pewni! Brighton pożegnało nas urokliwym zachodem słońca wraz z odpływem. Takie połączenie zdarza się raz na 3 miesiące, więc mieliśmy szczęście.

Pozdrawiam reporter

Więcej zdjęć w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)