Szczeble kariery

Dzisiejszy dzień przyniósł wiele wrażeń uczestnikom spartakiady, która odbyła się w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach pod hasłem “Od Absolwenta do Studenta”. Działo się, oj działo… Uczestnicy zmierzyli się z nietypowymi konkurencjami z zakresu piłki ręcznej, nożnej, siatkówki, koszykówki oraz sprawnościowymi torami przeszkód. Najwięcej potu wylaliśmy jednak na cykloergometrach oraz wioślarzach. Duża dawka wysiłku to również duża dawka endorfin 🙂 Wysiłek się opłacił – staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami głównych nagród: piłki nożnej z autografami naszych reprezentantów z Robertem Lewandowskim na czele, piłki ręcznej z autografami naszych szczypiornistów oraz pucharu za udział. Jakby tego było, zdobyliśmy najwyższy szczebel – stając się posiadaczami drabiny 😀 Dzięki za wszystkie krople potu i wiele uśmiechu – to był dobrze zainwestowany czas!

Zdjęcia w galerii 🙂

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)