Razem możemy więcej :-)

20151221_141256Serdeczne podziękowania dla każdego Matejkowicza, który pamięta o tym, że w naszej szkole trwa akcja “Zakręceni w pomaganie.” Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, albo czasem zapominają i wyrzucają butelki z nakrętkami do kosza – zbieramy je, a uzyskane fundusze przekazujemy na zakup wózka dla naszej absolwentki Martyny. Serdeczne podziękowania dla pana profesora Adama Balona, który podjął wyzwanie zakręcenia uczniów w Zespole Szkół nr 4. Nakrętki spływają jak wodospad Niagara 🙂 Razem możemy więcej. Pierwsze pół tony zostało sprzedane za maksymalną kwotę jaką można było uzyskać i zebraliśmy tym samym 600zł.

Dziękujemy wszystkim, pamiętajcie o nakrętkach.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)