Partnerzy w projekcie “Uniwersytet dla Najmłodszych i Najzdolniejszych”

13 listopada w siedzibie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej podpisane zostało porozumienie między Jej Magnificencją prof. dr Zdzisławą Dacko – Pikiewicz a dyrektor II LO im. Jana Matejki Katarzyną Sztyler w sprawie współpracy obu jednostek. Swoją obecnością spotkanie zaszczyciła także dr Anna Zasada – Chorab, wiceprezydent miasta Siemianowice Śląskie.  Porozumienie dotyczyło działalności Uniwersytetu dla Najmłodszych i Najzdolniejszych. Współorganizatorami inicjatywy są: Akademia WSB, Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, Siemianowice Centrum Kultury „Park Tradycji” i II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki. Patronem honorowym Uniwersytetu jest Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie – pan Rafał Piech.

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)