Bezpieczeństwo w mediach…

IMG_8389Klasy medialne uczestniczyły w czwartek w konferencji na temat bezpieczeństwa w mediach, którą zorganizowało w Parku Tradycji Gimnazjum nr 2. Pierwsza prelekcja dotyczyła współczesnych uzależnień młodzieży, kolejny wykład był wiązany z tzw. personal branding. Mieliśmy okazję zastanowić się nad tym, jakie zdjęcia umieszczać  na FB i czy naprawdę warto w sieci chwalić się zagranicznymi wojażami.  Niestety wykład Tomasza Bielaka o tym, do czego wykorzystywać nowe media, został niespodziewanie odwołany, więc z lekkim niedosytem uczniowie wrócili wcześniej do szkoły.

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)