Zdobyliśmy „Certyfikat placówki promującej uzdolnienia”

8 czerwca w Parku Tradycji odbyło się I Siemianowickie Forum Talentów, w trakcie którego uczniowie naszego miasta prezentowali swoje zdolności i talenty. W trakcie spotkania Mateja otrzymała „Certyfikat placówki promującej uzdolnienia” za działania wspierające rozwijanie zdolności, wyszukiwanie i promowanie talentów oraz angażowanie uzdolnionych uczniów w życie społeczne. Nasze Liceum reprezentowali: Monika Bilska, Michał Duda, Adam Jakubik, Natalia Koczorowska, Aleksandra Kuczek, Adam Kuźnik, Ludwika Pudełko, Krystian Stefanik. Krzysztof Watała, Klaudia Węglarz, Łukasz Wilczek, Kinga Tabała oraz Magdalena Tutaj.

Matejkowiczom dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie.

Więcej zdjęć w galerii.

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)

Skip to content