Matejkowicze na start!

sm3Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to mija właśnie kolejny rok od ostatniej edycji Marathonu Silesia. Przed nami VIII edycja biegowych zmagań, w których uczestniczymy co roku – oczywiście jako wolontariusze. Jest Nas już więcej niż liczy dystans marathonu (42.195km). Osoby, które zgłaszają jeszcze swoją gotowość do realizacji biegowych marzeń – to ostatni moment, aby dołączyć do matejkowskich pasjonatów wielkich wyzwań. Startujemy 2 października. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek (23.09.16r.) o godz. 12.20 na sali gimnastycznej. Proszę o przyniesienie ze sobą zgód rodziców, które otrzymacie w poniedziałek.

Zbierajcie siły – będą potrzebne 🙂

Wspomnienia z ubiegłego roku 😀

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)