Przedsiębiorczy MATEJKOWICZE

20161017_1201360Nasi uczniowie zdobywają wiedzę z zakresu przedsiębiorczości na różne sposoby. Tym razem wzięli udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Podczas warsztatów pod hasłem „Bądź autorem swojej kariery”, zapoznali się z kreowaniem pomysłów na biznes. Dowiedzieli się, jak szukać potrzeb i nisz na rynku, skąd wziąć pomysł na biznes. Ciekawym tematem okazał się rozwój startupów i sposoby ich finansowania. Matejkowicze już dobrze wiedzą, jak generować pomysły biznesowe w oparciu o niestandardowe modele Business Model Canvas. Nie straszna jest już Strategia Błękitnego Oceanu i Platforma Startowa TechnoparkBiznesHub. Uczniowie znają jej założenia, zalety oraz sposoby aplikowania. Matejkowicze stawiają na swoją przyszłość i są autorami własnej kariery.

Więcej zdjęć w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)