Elementarz prawa dla każdego…

“Elementarz prawa dla każdego szkraba” to temat zajęć, które w sobotę rano odbyły się w ramach wykładów Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych i Najzdolniejszych.  Współorganizatorami inicjatywy są: Akademia WSB, Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, Siemianowice Centrum Kultury „Park Tradycji” i II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki. Patronem honorowym Uniwersytetu jest Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie – pan Rafał Piech.

Przypominam, że już 7 grudnia o 9.00. w Matei odbędzie się wykład dla najzdolniejszych uczniów Siemianowic Śląskich: “Mam talent i co dalej?” dr Joanny Kurowskiej-Pysz.

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)