Pełen wrażeń tydzień z Erasmus + za nami!

Od poniedziałku do piątku w ubiegłym tygodniu na pewno każdy zauważył wiele nowych twarzy w naszej szkole. Goście z różnych zakątków Europy. Nauczyciele i uczniowie. Przywitaliśmy ich na uroczystym spotkaniu w poniedziałek, pożegnaliśmy podczas zabaw andrzejkowych w piątek.  Tak zwany międzyczas poświęcony był na pracę – przygotowania do debaty i samą debatę oksfordzką w piątek, zwiedzanie – kopalnia srebra w Tarnowskich Górach, Nikiszowiec, Muzeum Śląskie i Katowice ogólnie, Oświęcim, Kraków, oraz zabawę, poznawanie nowych ludzi, zawieranie przyjaźni i wystawianie swojego angielskiego na próbę – “czy mnie zrozumieją?” “czy ja rozumiem?” Dużo się działo i czas minął nie wiadomo kiedy. Mamy nadzieję, że Polska, a szczególnie nasza szkoła, zostawiły w sercach naszych gości ciepłe wspomnienia. Kolejne spotkanie projektu CHANCE w lutym. To będą małe rzymskie (i zimowe) wakacje.

Więcej w artykule na stronie miasta.

Agata Budziak

Nauczyciel języka angielskiego. Lubi kawę. Dużo kawy :)

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów