Nabraliśmy prędkości!!!

Kręcimy się coraz szybciej  Już tylko 9 dni zostało do tradycyjnej Matejkowskiej licytacji. Szaleńczą Matejkowską licytację po raz kolejny przeżyjemy 12 stycznia o godzinie 13.20.

Zapraszamy wszystkich, absolwentów, przyjaciół Matei. Każdy może pomóc. Jeśli chcesz ofiarować jakiś fant, nie zastanawiaj się za długo, przynieś go nas – do środy 11 stycznia. Każda złotówka to pomoc dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!!!

Informacja dla wolontariuszy 25 finału o puszkach i identyfikatorach w najbliższy piątek.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)