Zakręcona licytacja…

Nabraliśmy wysokości! W dniu dzisiejszym w ramach obchodów 25 finału WOŚP odbyła się tradycyjna Matejkowska licytacja. Kręciło się oj kręciło… Karuzela licytowanych rozmaitości nabrała prędkości. Setki gadżetów przybierały niewyobrażalne sumy. A wszystko po to, aby pomóc potrzebującym. Nastroje dopisywały, portfele się otwierały i wszyscy dobrze się bawili, pod przywództwem obsługującego karuzelę dr. Kamila Paździora. Nie zabrakło oczywiście naszych wspaniałych absolwentów, którym serdecznie dziękujemy za stałą wieź z matejkowskim duchem. Zebrana kwota to 3489 zł. tak więc padł kolejny rekord!!! Dziękujemy wszystkim za wspaniałe chwile.

Rozkład jazdy karuzeli na 15 stycznia:

1. Od godzin porannych kwestujemy na ulicach naszego miasta.
  2. Od godz. 15.00 do godz. 17.30 wszyscy wolontariusze meldują się w sztabie z puszkami, osoby liczące w sztabie więdzą kiedy mają być 🙂 Po oddaniu puszki w centrum sztabu – pokój nauczycielski zapraszamy do auli-świetlicy na ciepłą kiełbaskę i herbatkę oraz wymianę emocji.
  3. O godz. 18.00 zapalamy tradycyjne Matejkowskie światełko do nieba. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

Zakręcony szef sztabu

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)