Powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

=6 kwietnia 2017 w siedzibie OSP w Siemianowicach, odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów ( po dwie osoby z liceum i gimnazjum). Po serii pytań testowych oraz odpowiedzi ustnych uczennica III klasy gimnazjum Paulina Chamera zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii, a jej kolega Błażej III miejsce. Uczniowie liceum kolejno – Daria Kujawska trzecie miejsce, Damian Puszer IV miejsce. Paulina będzie reprezentowała nasze miasto w zawodach wojewódzkich. Gratulujemy wszystkim, a Paulinie życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

 

Jolanta Kulik

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wf oraz ratownictwa. Z tą Panią żaden wypadek nie jest groźny :)

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów