Pomagamy biegając :-)

Miniony weekend dla matejkowskich wolontariuszy był nie lada wyzwaniem. Podczas gdy jedna ekipa przeobraziła się w maratończyków w X Półmaratonie Dąbrowskim, biegając w akcji charytatywnej – Biegam dla Beaty; druga uczestniczyła w innej imprezie charytatywnej pomagając przy organizacji. Ale tak naprawdę to nie ma znaczenia czy ktoś pomagał czy biegał. Każdy z Was zrobił coś wielkiego w ten niedzielny poranek. Dlatego serdecznie dziękuję w imieniu swoim jak i w imieniu organizatorów biegów, za waszą postawę, zaangażowanie i wielkie serce.

Wielkimi biegaczami są: Julia Kupka, Martyna Lisowska, Estera Kucper, Dawid Tobolski, Arek Nogaj – 3a, Kamila Strzelczyk, Patrycja Termin, Maja Piegza, Monika Komar – 3b, Patrycja Rogocz, Jarek Juranek, Krystian Stefanik, Krzysztof Watała – 2a, oraz nasi absolwenci Roksana Poloczek inżynier politechniki, Kamil Bolek magister prawa.

Wielkimi pomocnikami są: Kornelia Szapert, Sandra Gradek, Magdalena Bruch – 1a, Natalia Wanot – 1b

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)