Zaproszenie na wakacyjne warsztaty teatralne

Masz 13-17 lat i chciałbyś poznać teatr od kuchni oraz współtworzyć spektakl zainspirowany historiami o domu?

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH TEATRALNYCH!!!

Rozpoczynamy rekrutację na wakacyjne warsztaty teatralne, które odbędą się w dniach 10-22.07.2017 w godz. 10.00-15.00. Podczas dwutygodniowych zajęć poznacie, w jaki sposób pracować nad dykcją, emisją głosu, wyrazistością ruchu, jak wyrażać emocje, czym jest interpretacja tekstu, jak budować sceny oraz weźmiecie udział w tworzeniu elementów scenografii. Punktem wyjścia do pracy scenicznej będą opowieści o „własnym miejscu” zebrane od różnych grup wiekowych i społecznych. Dwutygodniowe zajęcia zakończy prezentacja spektaklu. Zajęcia warsztatowe poprowadzą aktorzy Teatru Dzieci Zagłębia: Katarzyna Bała, Joanna Rząp, Ewa Zawada, Wojciech Żak oraz Agnieszka Raj-Kubat.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Rodzice lub opiekunowie muszą zadeklarować udział dziecka w trakcie trwania całego turnusu, czyli w dniach 10.07-22.07.2017 (11 dni zajęć – z wyłączeniem soboty i niedzieli 15-16.07).

Więcej informacji u polonistek.

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów