Brąz dla Natalii i Magdy na plażówce

W zmiennej pogodzie i nie całkiem brazylijskim klimacie odbyły się 26 maja, na boisku MOSiRu, kolejne Mistrzostwa Siemianowic w Plażowej Piłce Siatkowej. Nasze dziewczyny, Natalia i Magda z klas pierwszych, zdobyły brązowy medal. Walka o trzecie miejsce trwała do ostatnich minut, ponieważ trzy drużyny miały podobne rezultaty gry. W konkurencji chłopców naszą szkołę reprezentowali Patryk i Sebastian, również uczniowie klas pierwszych. Tym razem nie dopisało im szczęście, ale trzymamy kciuki, aby w przyszłym roku stanęli na podium. Dla dziewcząt gratulacje, a wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

Jolanta Kulik

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wf oraz ratownictwa. Z tą Panią żaden wypadek nie jest groźny :)