Złoto dla naszych piłkarzy ręcznych, brąz dla piłkarek na Mistrzostwach Siemianowic

12 grudnia, był długim, emocjonującym i radosnym dniem dla naszych sportowców. Już od 8 rano na hali Kompleksu Sportowego Michał rozgrywano pierwsze mecze eliminacyjne Mistrzostw Siemianowic w Piłce Ręcznej chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Rozgrywki dziewcząt odbywały się systemem “każdy z każdym”, chłopców w dwóch grupach eliminacyjnych, z każdej grupy do następnego etapu kwalifikowały się dwie drużyny. Nasi zawodnicy (D. Puszer, M. Jedynak, N. Tomaszkiewicz, S. Lanuszny, W. Dworak, S. Siejak, S. Szklarz, M. Pytel, P. Cwienczkiewicz) wygrali na tych Mistrzostwach  wszystkie swoje mecze, pokonując I LO, Cogito, ZSS i Meritum, zdobyli I miejsce i będą reprezentować nasze miasto na zawodach rejonowych. Nasza damska reprezentacja zdobyła w Mistrzostwach III miejsce.  Dziękujemy za sportowe emocje. GRATULUJEMY i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach !!!

PS. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny był wspaniały bramkarz Sebastian Szklarz. Seba przeszedłeś samego siebie 🙂

Jolanta Kulik

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wf oraz ratownictwa. Z tą Panią żaden wypadek nie jest groźny :)

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów