Matejkowskie Dni Siemianowic

W miniony weekend matejkowscy wolontariusze jak zwykle nie próżnowali. XXXV Dni Siemianowic otworzyła Spartakiada Przedszkolaków, w organizacji której udział wzięło 50-ciu matejkowskich wolontariuszy. Działo się! To nie koniec kreatywnych działań naszej młodzieży. W niedzielne popołudnie wzięliśmy kolejny raz udział w organizacji imprezy towarzyszącej tegorocznym obchodom Dni Siemianowic – Sportowisku w MDK “Jordan”. Swoją postawą Matejkowicze kolejny raz pokazali, że można na nich zawsze polegać. Serdeczne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy z ZS3!

Więcej zdjęć w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)