Certyfikat dla Matejkowiczów

W roku szkolnym 2014/2015 II Liceum Ogólnokształcące im Jana Matejki przystąpiło do Programu „Promocja Zdrowia” pod patronatem METIS. Powodem przystąpienia do programu była myśl, która zrodziła się w głowach szkolnych koordynatorów programu: p. Jolanty Kulik, p. Adama Balona i p. Joanny Siwczyk, aby zintensyfikować działania, dzięki którym uczniowie świadomie wezmą odpowiedzialność za własne zdrowie oraz rozwój fizyczny, psychiczny i społeczny. W realizacji programu udział wzięli dyrekcja szkoły, nauczyciele, cała społeczność uczniowska i rodzice. Realizacja programu zakończyła się w minionym roku szkolnym. 27 października (w miniony piątek) uwieńczeniem dzieła było przyznanie nasze szkole Certyfikatu Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

%d bloggers like this: