Strachy na lachy cz.1

W środę na dużej przerwie Matejkowicze  prezentowali się niebywale, bowiem do szkoły przybyły  wodniki, strzygi, gumienni ki, widma i straszydła… Sala gimnastyczna zapełniła się słowiańskimi  duchami, duszkami i zjawami. Projekt samorządu szkolnego składa się z dwóch części – konkurs na zaprezentowanie wylosowanej „kategorii” widm przez każdą z klas, a drugi to krótki film nt. II części „Dziadów” Adama Mickiewicza (do 5 listopada). Pierwszy etap zmagań międzyklasowych już za nami: W kategorii najlepsze przebranie I miejsce zdobył Adam z 3a, później odpowiednio  Karolina z Ib i Zuzia z IIc. W kategorii najlepiej przebrana klasa I miejsce uzyskała klasa IIIa (gumienni ki), II miejsce – IIa, a trzecie – Ib. Zwycięzcom gratulujemy!

Więcej zdjęć w galerii.