Dla Soni…

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Siemianowic Śląskich, tych dużych i tych małych, w niedzielę (03.06) od 11:00 – 21:00 na Festiwal Charytatywny Stowarzyszenia Mieszkańców Siemianowic. Każdy może pomóc. Biegając, maszerując, licytując, biorąc udział w koncercie, turnieju piłki nożnej, festynie dla dzieci. Razem możemy więcej. Zebrane fundusze niezbędne są na pomoc w rehabilitacji Moniki Paci, Tatiany Leszczuk i naszej absolwentki Soni Wesolik. Będąc matejkowiczką była aktywną wolontariuszką i pomagała innym z uśmiechem. Teraz my chcemy pomóc, aby uśmiech dalej mógł gościć na jej twarzy. W tym dniu bądźmy wszyscy razem.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)