Festyn dla Soni…

W niedzielę matejkowscy wolontariusze wzięli udział w charytatywnym festynie, aby wesprzeć zbiórkę na rzecz potrzebujących osób. Były gry i zabawy sportowe, balonowe różności, kolorowe buzie, magiczne chwile. Edukacja przez zabawę to najlepszy sposób dla najmłodszych, dlatego też klasa ratownicza uczyła jak zachować się w trudnych sytuacjach, ratując komuś życie. Można było również zobaczyć pokazy OSP. W amfiteatrze występowały zespoły i tam również nie zabrakło matejkowiczów. Maćka i Adama – Bunker Mentality, Michała z Fotografii i Marty z di Pamp.  Nie dziwi również, że organizatorem biegu, była Betina Ogon, również nasza absolwentka, a członkiem zarządu z którym współpracowaliśmy przygotowując festyn była Beata Gałecka. A to wszystko dla Moniki, Tatiany i Soni.

Sonia Wesolik jest naszą absolwentką i była matejkowską wolontariuszką, pomagając innym. Teraz my chcemy pomóc jej. Razem możemy więcej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na niedzielny festiwal.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)