Królowa sportu…

Dzisiaj odbyły się kolejne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych. W generalnej klasyfikacji na pierwszym miejscu znalazły się lekkoatletki z naszego liceum, a nasi lekkoatleci stanęli na III podium. Gratulacje dla wszystkich lekkoatletów, którzy dzisiaj biegali, skakali, pchali, ale najważniejsze zmierzyli się sami z sobą. Deszcz medali zdobyli: Klaudia Piechaczek – złoto w biegu na 100 m, Aneta Balon – brąz w biegu na 400 m, Kinga Sikora – srebro w skoku w dal, Wiktoria Knosała – brąz w skoku w dal, Oliwia Jóźwiak – złoto w pchnięciu kulą, Monika Dziurzyńska – srebro w pchnięciu kulą, Barbara Świtała – brąz w biegu na 800 m, Mateusz Jedynak – srebro w skoku w dal, Norbert Tomaszkiewicz – srebro w pchnięciu kulą, Andrzej Zając – brąz w biegu na 100 m.

Jak widać królowa sportu nie jest Wam obca. Gratulacje i pokłony od królowej.

Zdjęcia w galerii.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)