Zaproszenie do projektu „Collegium Młodych – media i technologie”

Trwa rekrutacja do projektu  “Collegium Młodych – media i technologie”.

Fundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas zapraszają uczniów i uczennice szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w bezpłatnych dwudniowych warsztatach z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej. Celem warsztatów jest rozwój kompetencji młodzieży w zakresie komunikowania się, współpracy, myślenia krytycznego i kreatywnego rozwiązywania problemów oraz działania innowacyjnego. Udział w nich pozwoli również chętnym uczniom i uczennicom przygotować się do udziału w Olimpiadzie Cyfrowej. Wymiar czasowy warsztatów – 12 h (1 h – 45 min), zorganizowane w ciągu 2 dni (po 6 h).  W warsztatach mogą wziąć udział uczniowie i uczennice szkół średnich w wieku 15-19 lat, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy oraz prześlą komplet dokumentów. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Więcej informacji poniżej:

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)