Mateja zawsze w ruchu!

Pomimo ostatniego tygiodnia nauki w naszej szkole dalej się dzieje. Tradycyjny Matejkowski Dzień Sportu to czas dobrej zabawy dla uczniów, absolwentów i nauczycieli. W tym roku, w jakże miłym otoczeniu, bo na nowym boisku szkolnym. Nie ma sufitów, więc siatkarskie wyczyny były na miarę mistrzów. Nikt też nie szczędził sił w sportowych wyścigach rzędów, dając z siebie 100%. Można było pościgać się na boisku z historią, stanąć oko w oko pod koszem  z językiem polskim czy też zmierzyć się z siatkarską drużyną nauczycieli. Pogoda była zamówiona, humory jak zwykle dopisywały. Zmęcz się, jeśli chcesz wypocząć – to hasło dzisiejszego dnia.

Do zobaczenia za rok 🙂

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)