Silni, skoczni i szybka, czyli Matejkowicze na Siemianowickiej Olimpiadzie Lekkoatletycznej

7 czerwca 2019 na stadionie MOSiR “Pszczelnik” odbyła się Lekkoatletyczna Olimpiada Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawodnicy rywalizowali w biegach na 100, 400, 800 i 1500 metrów, skoku w dal oraz pchnięciu kulą. Nasi zawodnicy drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców “wywalczyli” III miejsce. W konkurencjach indywidualnych I miejsca zdobyli: w pchnięciu kulą Oliwia Jóźwiak i Norbert Tomaszkiewicz oraz Kinga Sikora w skoku w dal, III miejsce zdobyli: w pchnięciu kulą Patryk Popielarz, skoku w dal Sebastian Lanuszny oraz w biegu na 100 m Zuzanna Nowak. Gratulujemy medalistom, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za sportową walkę i życiowe rekordy 🙂