Matejkowski rok na Uniwersytecie SWPS

Zakończyliśmy roczną przygodę z psychologią na Uniwersytecie SWPS. Jako członkowie koła psychologicznego przez cały rok uczestniczyliśmy w cyklicznych zajęciach podczas których uczyliśmy się podstaw współczesnej psychologii oraz poznaliśmy szeroki zakres jej zastosowań. Uzyskaliśmy wiedzę na temat wybranych zaburzeń psychologicznych, emocji i radzenia sobie ze stresem. Dzięki warsztatowej formie zajęć mogliśmy sprawdzić nabytą teoretyczną wiedzę w praktyce. Główny cel uczestnictwa w kole psychologicznym uniwersytetu został osiągnięty. Uczniowie zainteresowali się psychologią oraz nabyli umiejętności liczące się na rynku pracy i w życiu codziennym, których wciąż nie obejmuje podstawa programowa nauczania. To był dobrze zainwestowany czas.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)