Zapraszamy na festyn w niedzielę!

15 września w ramach projektu unijnego “Power – rozbudzimy wasze marzenia” uczniowie naszej szkoły organizują w Siemianowicach Śląskich na stawie Rzęsa (Park Dinozaurów) festyn rodzinny!
Zapraszamy już w niedzielę od 12:00 do 16:00 dorosłych, młodzież, dzieci oraz pupili!
Zadaniem Matejkowiczów w ramach realizacji projektu jest stworzenie akcji na rzecz społeczności lokalnej,  uważają, bowiem, że temat adopcji zwierząt jest za mało rozpowszechniony w naszym mieście, nie tylko ze względu na brak schroniska miejskiego, ale także brak fundacji prozwierzęcych. Ponadto istotne jest ukazanie pozytywnych akspektów adopcji i obecności zwierząt w życiu człowieka. Matejkowicze chcą pokazać, jak wiele zwierząt, nie tylko psów i kotów, czeka na kochający dom.

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)