„Jesteśmy”- wspólny występ seniorek i uczniów II LO

We wtorek w Parku Tradycji miał miejsce kolejny występ słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku- grupy teatralnej, która działa od roku we współpracy z naszym liceum. Jak same panie mówią, wraz z każdym występem odkrywają w sobie nowe możliwości, a udział naszych uczniów daje im duże radości.
Tym razem Teatr Marleen (taką nazwę grupy panie przyjęły- dawniej Frele- Morele) zaprezentował przedstawienie pt. „Jesteśmy”. Weronika Namysło, Tymoteusz Jucha, Jakub Skowron i Filip Sobczuk mieli okazję uczestniczyć w próbach grupy seniorek i zmierzyć się z repertuarem Kabaretu Starszych Panów. Piosenki: „Bo we mnie jest seks”, „Addio, pomidory”, „Tanie dranie” wybrzmiały wspaniale w wykonaniu naszych młodych artystów i były pięknym wsparciem muzycznym całego przedstawienia „Jesteśmy”.

Więcej zdjęć w galerii.

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów