Deszcz medali pływaków

26 lutego na basenie Zespołu Szkół Sportowych odbyły się Mistrzostwa Siemianowic w Pływaniu. Nasi zawodnicy zdobyli na tych zawodach 14 medali. Złoto w swoich stylach zdobyły: Julia Puchała (100m st. grzbietowy), Jagoda Michalik (100m st. zmienny), Ola Połeć (100m st. klasyczny), Pola Gościniak (100m st. dowolny), Weronika Wąsowicz (50m st. motylkowy), Zuza Gelmuda (50m st. grzbietowy) oraz sztafeta dziewcząt. Srebrny medal zdobyli: Iza Lanuszny (50m st. klasyczny), Sandra Długosz (50m st. dowolny), Kamil Cebula (100m st. zmienny), Michał Pytel (100m st. grzbietowy), Kamil Urbaniak (100m st. dowolny), Nataniel Druzd (50m st. motylkowy), a brązowy medal Janek Pakosz (50m st. dowolny). W klasyfikacji ogólnej dziewczęta zdobyły I miejsce i zakwalifikowały się na zawody rejonowe, a chłopcy zdobyli III miejsce. Brawo!! Gratulujemy!!