Informacja ws. zamknięcia szkół w związku z koronawirusem

Rząd zdecydował o zawieszeniu działania szkół i uczelni począwszy od jutra. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze będą prowadzone do końca tygodnia wyłącznie w przedszkolach i szkołach podstawowych. Oznacza to, że od czwartku 12 marca do 25 marca II LO będzie zamknięte dla uczniów.
Wg aktualnych informacji, data zakończenia roku szkolnego oraz daty egzaminów nie zmieniają się.

Zwracamy się do Was z prośbą o pozostanie w domu i unikanie dużych skupisk ludzi (kina, centra handlowe, komunikacja publiczna). Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad higieny.
Przedmiotowcy mogą udostępniać Wam w czasie przerwy materiały do nauki na szkolnej Platformie Edukacyjnej.

Administracja szkoły będzie w tym okresie pracować
w standardowych godzinach.

Prosimy także o śledzenie strony szkoły, na której będą się pojawiać ewentualne dalsze komunikaty.