Nagroda Publiczności dla Hiacynty!

14 kwietnia 2020r. podsumowano konkurs „Teatr to…” w kategorii wiekowej powyżej 13 lat, a prace nadesłane na konkurs wojewódzki zorganizowany przez Śląski Teatr Lalki i Aktora “Ateneum” miały stanowić malarską refleksję na temat “Dwa oblicza teatru”.

Miło poinformować, iż nagrodę publiczności otrzymała uczennica klasy pierwszej – Hiacynta Gazek. Warto przypomnieć, że nasza szkolna artystka zajęła też III miejsce w innym konkursie wojewódzkim – “Relacje świadków historii” dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Justyna Maliszewska-Polgar

Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator OKE od 2006r., mediator. W Matei pracuje od 2009r. Autorka innowacji pedagogicznej w klasach medialnych, entuzjastka edukacji ;)