„Życie jest teatrem, aktorami ludzie…”

S1110001Niech te słowa Szekspira będą myślą płynącą przez cały dzień. Obchodzimy bowiem Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto ważne dla wszystkich aktorów. Teatr jest ważny dla każdego człowieka, bo pozwala oderwać się od rzeczywistości, spojrzeć z dystansem na siebie i świat, daje emocje i przeżycia natury duchowej. To dziedzina sztuki, która istnieje od wieków i trwać będzie przez wieki. W naszej szkole Teatr Nieduży w programie ma nowe przedstawienie, na które zapraszamy uczniów, nauczycieli i inne zainteresowane osoby już po świętach. Aktorkom i twórcom Teatru Niedużego składamy najlepsze życzenia. Niech żyje TEATR!

Monika Maćkowiak

Nauczyciel języka polskiego. W czasie wolnym lubi siedzieć pod ziemią i tworzyć Teatr (Nieduży).