Kangur Matematyczny on-line

W tym roku została zmieniona formuła Konkursu Kangur Matematyczny. Zostanie on przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Oznacza to, że będzie można rozwiązać zadania dostępne na Platformie z poziomu swojego komputera domowego, ewentualnie tabletu czy telefonu, o ile będzie on połączony z Internetem.

Ze względu na inny charakter Konkursu w tym roku, czas na rozwiązanie zadań został wydłużony do 90 minut.

Szczegółowa instrukcja logowania do platformy dzwonek, znajduje się poniżej, w szkolnym mailu lub na stronie internetowej konkursu https://www.kangur-mat.pl/index.php

Konkurs próbny odbędzie się 22.05.2020 o godzinie 14.30 – w kategorii STUDENT (uczniowie klas II i III), a 22.05.2020 o godzinie 16.30 – w kategorii JUNIOR (uczniowie klas I)

Konkurs Kangur 2020 odbędzie się 28.05.2020 (czwartek) o godzinie 16.30 – w kategorii STUDENT (uczniowie klas II i III), a 29.05.2020 (piątek) o godzinie 16.30 – w kategorii JUNIOR (uczniowie klas I)

Uczniowie, którzy zgłosili się do konkursu otrzymali na szkolnego maila i poprzez dziennik indywidualne loginy i hasła.

W razie problemów proszę o kontakt – M. Potoczek

Życzę powodzenia 🙂

kangur_2020_Instrukcja_uczestnik

Małgorzata Potoczek