Kangur – mamy wyniki

Mateja to szkoła z zacięciem artystycznym, ale talenty matematyczne też są i u nas. Corocznie nasi uczniowie biorą udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur i zdobywają wysokie miejsca w powiecie. Tak było i tym razem. W innej wersji niż zawsze, bo online, 28 i 29 maja nasze matematyczne perełki z klas pierwszych i drugich stanęły do walki z czasem, stresem, a przede wszystkim logiką, algebrą i geometrią.

I mamy już wyniki tego starcia:

II miejsce w powiecie (w swojej kategorii wiekowej) zdobyła Aleksandra Połeć z klasy 1al

III miejsce w powiecie (w swojej kategorii wiekowej) zdobyła Monika Soszka z klasy 2cl

IV miejsce w powiecie (w swojej kategorii wiekowej) zdobyła Zuzanna Nowak z klasy 2bl

V miejsce w powiecie (w swojej kategorii wiekowej) zdobył Patryk Madera z klasy 1bl.

Gratulujemy 🙂

Małgorzata Potoczek

Nauczyciel matematyki dzięki której ten przedmiot wydaje się mniej straszny :)