„Inny”, ale też bardzo udany rok szkolny

Dzisiaj odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019-2020, który z powodu zawieszenia zajęć stacjonarnych przez prawie 4 miesiące spędziliśmy przed monitorami komputerów. No i nic w tym złego, zdobyliśmy nowe doświadczenia i nowe spostrzeżenia na naukę, nauczycieli i uczniów. By przestrzegać zaleceń sanitarnych spowodowanych pandemią koronowirusa, nie mogliśmy wszyscy spotkać się jednocześnie w szkole, jednak pożegnaliśmy się przed kamerkami na akademii on-line, którą prowadzili uczniowie klasy 1cL Emilia i Szymon, a później każda klasa mogła spotkać się z wychowawcą w szkole, by odebrać świadectwo. Jeden rok, dwa zakończenia, ale wszyscy jednogłośnie mówimy: od września chcemy wrócić do szkoły!

Zdjęcia w galerii szkolnej.