Matejkowska giełda podręczników online

Odpowiadając na potrzeby naszych uczniów i ich rodziców miło nam poinformować, że pod adresem https://gielda.mateja.edu.pl uruchomiliśmy stronę, której zadaniem jest umożliwienie wystawienia ogłoszenia o sprzedaży podręczników. Za pośrednictwem strony można dodać opis podręcznika, zdjęcia opisujące jego stan fizyczny, cenę, jaką chcielibyśmy uzyskać za podręcznik oraz dane kontaktowe. Zaznaczamy, że nasza strona ma za zadanie jedynie ułatwić dotarcie do potencjalnych osób, które byłyby zainteresowane nabyciem używanego podręcznika. Nie pośredniczymy w kontakcie pomiędzy kupującym i sprzedającym oraz nie pośredniczymy w transakcjach

Aby dodać ogłoszenie wystarczy wypełnić prosty formularz zawierający dane o których mowa powyżej. Każde ogłoszenie jest “ważne” przez 1 miesiąc od momentu dodania, po czym zostaje automatycznie usunięte ze strony. Dodatkowo istnieje możliwość rejestracji (nie jest obowiązkowa) podczas dodawania ogłoszenia, co dodatkowo umożliwi edycję swoich ogłoszeń oraz ich usunięcie przed standardowym terminem 1 miesiąca, jeżeli ogłoszenie utraciłoby ważność (np, z powodu sprzedaży). Jeżeli sprzedający jest naszym uczniem, nie musi się rejestrować – może od razu zalogować z wykorzystaniem swojego szkolnego loginu i hasła w systemie MatejaSSO. Zachęcamy do korzystania 🙂

Skip to content