Nagrody Tygodnia Ziemi dotarły do laureatów

Nagrody zdobyte przez nasze uczennice w konkursach tegorocznej edycji Tygodnia Ziemi dotarły do szkoły. W rękach naszych laureatek znalazły się dyplomy, plecaki, kubki i bony zakupowe. Jeszcze raz gratulujemy!

Nasze laureatki konkursów XXVII Tygodnia Ziemi w Zabrzu (klasy zgodne z rokiem szkolnym 2019-2020)

1. W konkursie fotograficznym „Z zielonym w tle”, zostały nagrodzone cztery uczennice klasy 1al:

III miejsce – Pola Gościniak

VI miejsce – Emilia Wojciechowska

VIII miejsce – Natalia Kluge

wyróżnienie – Maja Posmyk

2. W konkursie na plakat tej imprezy pod hasłem „W przyjaźni z roślinami” nasze uczennice zajęły całe podium dla nagrodzonych (I nagrody nie przyznano):

Natalia Kluge (1al)– II nagroda

Yuliia Myshok (2bl) – III nagroda

Julia Olechwieruk (1d) – III nagroda

wyróżnienie – Pola Gościniak (1al)

wyróżnienie – Zuzanna Leszczyńska (2al)

3. W konkursie na projekt znaczka pocztowego również nie przyznano I nagrody, a nagrodzone zostały m.in. dwie nasze uczennice:

Alicja Mirek (1al) – II nagroda

Hiacynta Gazek (1b) – II nagroda

4. W konkursie na rysunek satyryczny „Śmieciowa udręka”:

Hiacynta Gazek (1b) II nagroda

Adam Balon

Nauczyciel biologii i opiekun szkolnego kółka ekologicznego. Specjalista w zakresie bioróżnorodności przyrody Siemianowic Śląskich.